528
років присуджено усім в'язням


Новини


Підтримати


Придбай футболку і продемонструй свою солідарність з незаконно засудженими українцями. Виручені гроші будуть направлені на інфо підтримку і допомогу сім’ям.

Підтримайте сім’ї ув’язнених. Ви можете перерахувати навіть найменшу суму, але разом з іншими перерахуваннями вона виявиться істотною фінансовою підтримкою для чиєсь сім’ї.

Листи – це ниточка між волею і ув’язненням, яка допомагає в’язням зберігати зв’язок зі світом і не падати духом. Це найпростіший, але дуже важливий спосіб підтримки.

Допоможіть поширити інформацію про справи українських в’язнів, щоб підвищити загальну поінформованість про політичні переслідування і збільшити суспільний тиск.

Про кампанію


esos

Кампанія LetMyPeopleGo була започаткована ініціативою “Євромайдан SOS” для захисту усіх ув’язнених за політичними мотивами громадян України в Росії та окупованому нею Криму. Кампанія ставить за мету звільнення всіх людей зі списку LetMyPeopleGo та контролює дотримання основоположних прав заручників Кремля, серед яких свобода від тортур, право на вільний доступ адвоката, надання медичної допомоги тощо. Кампанію підтримує цілий ряд організацій в Україні та поза її межами. На цей момент кампанія опікується долею 45 ув’язнених на території Росії та в окупованому Криму.

Більше про кампанію

Партнери • Я не знаю, чого варті твої переконання, якщо ти не готовий за них постраждати або померти...

  Олег Сенцов
  Олег Сенцов
  український режисер
 • Я не намагаюся грати ні з українською владою, ні на патріотичних почуттях своїх співвітчизників, просто після зими 2013-2014 років я став по-іншому сприймати український гімн.

  Олександр Кольченко
  Олександр Кольченко
  лівий активіст, анархіст
 • Считаю себя гораздо более свободным, чем подавляющее большинство россиян, которые живут в чеховском футляре и оттуда через дырочку любят Путина.

  Олег Сенцов
  Олег Сенцов
  український режисер
 • Пишаюся, що мій народ знайшов сили скинути з себе ярмо тиранії, встати з колін. Пишаюся, що й сам знайшов сили скинути його зі своїх плеч. Ще не один рік вони в змозі додати, ще не один рік труднощів, іспитів, та перешкод треба винести за правду. Але я тільки цьому радий.

  Геннадій Афанасьєв
  Геннадій Афанасьєв
  фотограф
 • Вы марионетки политиков, вы не работаете по Конституции и Уголовному кодексу России, все ваше дело липовое. Весь мир применил санкции против России. Так объявите всем войну, заведите уголовные дела против всех стран.

  Ахтем Чийгоз
  Ахтем Чийгоз
  заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу
 • Я дивуюся і хочу задати питання - в Росії президент взагалі - дурень або падлюка. Якщо він сам вірить в те, що росіянам добре живеться, то він дурень. А ось якщо він хоче, щоб росіяни в це вірили, то він падлюка.

  Надія Савченко
  Надія Савченко
  українська льотчиця