Привітай із днем народження політв’язня Рефата Алімова!

Сьогодні, 28 жовтня, кримськотатарський юнак Рефат Алімов відзначає свій 25-річний ювілей. Ровесник української незалежності, він зустріне його не вдома, у колі рідних і друзів, а у камері сімферопольського слідчого ізолятора. Нині як ніколи маємо нагадати йому: він не один.

Окупанти запроторили його до СІЗО, незважаючи на тривожний стан здоров’я: хлопець має проблеми з нирками. Він безуспішно переконував “суд”, що мав можливість покинути Крим, коли ФСБ почала погрожувати йому — але не зробив цього:

Мої предки жили на цій землі, мої батьки… і я не збираюся нікуди втікати.

alimov-birthdayПривітай Рефата із нем народження! Надішли йому листівкукожне добре слово, кожне побажання стане цеглинкою у фортеці людського духу, яку він обороняє у двобої з брутальною репресивною системою держави, що намагається позбавити його батьківщини.

Надсилай свої привітання за адресою: 01014, м. Київ, вул. Сєдовців 22/14, Представництво Меджлісу, Алімову Рефату Маметовичу, 1991 р.н., звідки вони будуть доправлені політв’язневі до Криму. Просимо писати російською, щоб листівки успішно подолали усі тюремні перешкоди.

Share