Дискусія про заручників Кремля у Лондоні

Loading Події
  • This event has passed.

Дискусія про заручників Кремля у Лондоні

Одночасно з показом спектаклю “Палаючі двері”, присвяченого Олегу Сенцову та іншим митцям, які виступали проти кремлівського режиму, лондонський Театр Сого відкриє свої двері для серії дискусій, присвячених “правосуддю” та пропаганді в сучасній Росії. Артисти Білоруського вільного театру, громадські активісти та журналісти, які візьмуть участь в обговореннях, радо запрошують приєднатися до них усіх охочих, мешканців та гостей британської столиці. Сестра Олега Сенцова Наталія Каплан розповість про умови, в яких перебуває її брат, засуджений до 20-річного ув’язнення, а також про місце показових політичних процесів в системі контролю над незгідними та засобах масової дезінформації РФ.

У вас також буде можливість підписати незвичні листівки, які після цього відправляться до Олега та інших кремлівських бранців. Дизайн листівок, спеціально створених для кампанії I Am with the Banned, розробив сам Ай Вейвей — один із найвпливовіших художників світу, дисидент та колишній політв’язень.

Дискусійний майданчик є інтегральною частиною творчого методу, який сповідує Білоруський вільний театр. На переконання артистів, простір, де відбувається вільний обмін думками, є підставовим для існування справді незалежного театру.

Перша дискусія відбудеться 3 вересня о 16:30 (час місцевий). Проведення наступних очікується щосуботи до 24 вересня включно. З більш докладною інформацією можна ознайомитися за цим посиланням.

Date

Вересень 3, 2016

Time

4:30 pm - 5:30 pm

Cost

£2.50
Event Tags
, ,

Location

Soho Theatre
21 Dean Str.
London, United Kingdom

Website

http://www.sohotheatre.com/

Організатор

Білоруський вільний театр

Share this Event

REGISTER FOR THIS EVENT