“О 6-й ранку я винен”: перфоманс про затриманих у Криму

Loading Події
  • This event has passed.

“О 6-й ранку я винен”: перфоманс про затриманих у Криму

14 жовтня о 16:00 біля будівлі Посольства РФ активісти громадської організації “КримSOS” представлять перфоманс “О 6-й ранку я винен”, що розповість глядачам про те, чому і навіщо 12 жовтня в Криму відбулися обшуки та затримання в сім’ях п’яти кримських татар.

Перед нами щодня миготять десятки імен і прізвищ, затриманих і засуджених у Криму. Є імена та прізвища, і питання є. А розуміння того, хто ці люди, в чому вони винні, чим вони жили до того, як до їхнього будинку завітали силовики, у нас немає. Саме тому активісти вирішили розповісти історії людей, до яких у двері рано вранці постукали люди в формі, розповісти про те, що це звичайні люди, яких безліч серед нас.

12 жовтня біля 6-ї ранку в Криму після обшуків були затримані кримські татари Тимур Абдуллаєв, Узеір Абдуллаєв, Айдер Саледінов, Еміль Джемадінов та Рустем Ісмаїлов. Стосовно них порушено кримінальні справи за статтею 205.5 КК РФ “Організація діяльності терористичної організації та участь у діяльності такої організації”. Йдеться про організацію “Хізб ут-Тахрір”.

Сьогоднішні обшуки є продовженням “боротьби” кримських силовиків з інакомисленням під приводом пошуків терористів. До останніх арештів у справі “Хізб ут-Тахрір” у статусі обвинувачених загалом уже проходило 14 кримських мусульман.

Чекаємо на вас 14 жовтня о 16:00 біля Посольства Російської Федерації (пр. Повітрофлотський, 27).

Контакт для ЗМІ: Юлія Федотовських (098) 782-84-96, j.fedotovskyh@krymsos.com.

Location

біля Посольства Російської Федерації
пр. Повітрофлотський, 27
Київ, Ukraine

Організатор

Крим SOS

Share this Event

REGISTER FOR THIS EVENT