Місяць тому біда прийшла до родин п’ятьох кримських мусульман

search-stroganovkaСьогодні минає рівно місяць із того дня, коли горе оселилося у сім’ях п’ятьох кримських мусульман: Теймура й Узеїра Абдуллаєвих, Рустема Ісмаїлова, Еміля Джемаденова та Айдера Саледінова. Російські державні злочинці прийшли до їхніх осель, забрали чоловіків і без жодного доказу звинуватили їх у причетності до “терористичної організації”.

Сьогодні ж дружина Рустема Ісмаїлова Фатма відзначає свій 27-й день народження без найдорожчого чоловіка.

rustem-fatma-ismailov

Фото з архіву родини Ісмаїлових


Ось як вона описує жахливий ранок 12 жовтня:

Они сразу повалили мужа на пол, ударили и надели наручники. Не представились и никакие права не зачитывали. Потом начали говорить, чтобы мы молчали и не делали лишних движений, пока будет проходить следственный обыск…

За що забрали Рустема? Хіба що за те, відповідає Фатма, що він був був порядним мусульманином, дбав про виховання своїх дітей, був чесною і справедливою людиною. Подружжя має трьох малих діток: 5-річного Халіда, 2-річного Фатіха та 7-річну Хадіджу, яка так само, як і мама сьогодні, усього тиждень тому святкувала день народження без тата.

Нехай родина Ісмаїлових та усі сім’ї, розірвані руками бездушних роботів із Федеральної служби небезпеки, возз’єднаються якомога скоріше.

Волю кримським мусульманам!

Share