Наймолодший політв’язень Кремля вітає українців і бажає їм цінувати час, який мають

Вперше за чотири місяці, родина Павла Гриба, 19-річний українця, якого російське ФСБ викрало з території Білорусі 24 серпня та звинувачує в тероризмі, отримала від нього лист.

В ньому Павло передав вітання українцям, і сказав, що все буде добре.  

“До зустрічі, все буде добре, якщо захотіти! Ви найкращі! Передавайте вітання всім – патріотам. тим, хто захищає Вкр[а]їну, тим, хто, як я за свій народ, супроти тих, хто грабує вас. До зустрічі!”

hryb1

Окрім того, Павло передав малюнок, в якому він бажає цінувати час, який виділений нам. Ось що пише про цей малюнок його сестра Ольга Гриб:hryb2

 

“Carpe Horas (з лат.) – ловіть години, використовуйте години. Цінуйте свій час. Саме це передав нам Павло. І справді, коли ми вільні, то схильні недооцінювати ті потенційні можливості, що дає нам час. Забуваємо, що існуємо тільки в певному часовому проміжку, і якби нам не хотілось себе потішити, у проміжку, на жаль, достатньо короткому. Тому цінуймо свій час, своїх близьких і все що має для нас значення, щоб потім не довелось жалкувати… за втраченим часом.”

24 серпня 2017р., Павло Гриб зник у білоруському місті Гомель, куди він поїхав на зустріч із дівчиною з Краснодара, з якою він познайомився в інтернеті. Він був проти волі вивезений до російського Краснодару, де наразі перебуває у СІЗО, звинувачений ФСБ у тероризмі.

hrzb

Попри те, що Павло має серйозні проблеми зі здоров’ям, йому не передають ліків, необхідних для його життя, і не дозволяють зустрічі із рідними. Він є одним із 64 українських заручників Кремля, яких Росія ув’язнює з політичних мотивів.

Share