Новорічний марафон листів для заручників Кремля

marathon-slider-ukІніціатива “Євромайдан SOS” разом із партнерами у рамках кампанії LetMyPeopleGo організує Новорічний марафон листів для українських в’язнів, переслідуваних за політичними мотивами в Росії та на території окупованого Криму.

Хтось вперше, а хтось із них уже вдруге або втретє проведе новорічні свята в холодних стінах російських в’язниць. Тому ми починаємо Новорічний марафон листів, щоб подарувати цим людям трохи тепла напередодні Різдва та Нового року. Для них листи із волі — це ковток свободи, зв’язок із зовнішнім світом та величезна моральна підтримка. Листи вкотре нагадають їм, що про них не забувають, що за їхнє звільнення борються, що їх чекають на волі.

Початком марафону став захід, що відбувся 21 грудня у київському ліцеї № 23 “Кадетський корпус”, під час якого учні написали українським політв’язням листи з новорічними та різдвяними привітаннями.

ЯК ПІДТРИМАТИ МАРАФОН?

По-перше, ви можете організувати свій власний захід для певної групи людей, розказати їм про українських заручників Кремля та спільно підписати для них листівки.

По-друге, ви можете самостійно написати та відправити листа комусь із ув’язнених. Надсилайте нам фотографії ваших листів. Навіть у разі, якщо адміністрації тюрем їх не пропустять, родичі ув’язнених зможуть показати ці фотографії та розповісти, що про них пам’ятають і чекають.

Інструкції щодо підписання листівок політв’язням:

1) Листи мають бути написані російською мовою;
2) Текст мусить бути політично нейтральним;
3) На конверті важливо вказувати рік народження і повні ПІБ в’язня;
4) Крім того, якщо Ви хочете, аби адресат Вам відповів, додайте до листа чистий аркуш паперу і конверт. Навіть якщо Ви не чекаєте на відповідь, все одно папір і конверти стануть їм у нагоді — у в’язниці навіть вони в дефіциті.

Ми сильніші за кремлівські ґрати!

Перелік ув’язнених зі списку LetMyPeopleGo та адрес в’язниць:
http://letmypeoplego.org.ua/support/letter/

Стежте за оновленнями на сторінках кампанії LetMyPeopleGo та Новорічного марафону листів у Facebook.

Контакт для зв’язку: Паліна Бродік, координатор проектів Центру громадянських свобод, тел. 091-985-5353, lmpg.ukraine@gmail.com

Марафон проводиться за підтримки Українського національного інформагентства “Укрінформ”, інформаційного майданчика Euromaidan Press та ініціативи Слова свободы.

Share