Пишіть листи ув’язненим азовським морякам!

Пишіть листи ув’язненим морякам!

Oлександр Костенко, колишній політв’язень:

“Люди, українці напишіть цим хлопцям. Підтримайте наших українських моряків. Це дуже важливо для них, особливо в тих умовах, в яких вони зараз знаходяться. Я на своєму прикладі це відчув, коли сидів у російській тюрмі. Я ніколи в житті не думав, що простий лист з дому, з України може так надихати на боротьбу та давати стільки життєвих сил. Я неодноразово бачив, як людина, яка сидить у тюрмі, отримавши листа з дому, від рідних, друзів, радіє йому як дитина. Я сам дуже радів кожному листу. Пишіть нашим морякам листи, дайте нашим захисникам цей ковток свободи з Батьківщини. Це надихне їх та дасть додаткові сили на продовження боротьби.”

Щоби Ваш лист точно доставили, потрібно: писати російською (це не ми придумали, а російські тюрми), уникати політики, бути готовими до того, що Ваш лист прочитає цензор.

✔️Можна надіслати лист через РосУзник – надсилайте їм лист на post.rosuznik@gmail.com, вони роздрукують та доставлять (дякуємо вам всім в РосУзніку!);
✔️ Можна надіслати паперовий лист, пишучи прізвище, ім’я, та рік народження моряка, і вкладаючи порожній конверт для відповіді, на адреси, наведені нижче;
✔️ ЛИШЕ ДЛЯ ПОРАНЕНИХ: можна надіслати лист через систему електронних листів ФСІН.

Відкрити таблицю в окремому вікні

Брат політв’язня Євгена Панова Ігор Котелянець так пише про листи політв’язням:

“Зараз дуже важливо писати листи. Навіть важливіше за продуктові передачі. Продукти та речі організують родичі. Але там, в умовах повної інформаційїно ізоляції ніхто не підтримає їх морально. Боротьба з собою – найважча. Допоможіть їм справитися з непотрібними думками та дати сигнал, що про них знають, все що вони роблять – підтримують, що на них чекають. В цей час російське фсб нав’язує їм зовсім інші думки. Допоможіть протистояти цьому! Пишіть листи! Це найважливіше і найпростіше, що зараз може зробити будь-який українець!”

Не забувайте, близько 70 українських заручників Кремля також чекають на ваші листи:
http://letmypeoplego.org.ua/uk/support/letter/

Share