Кіт, який чекає на політв’язня Кольченка (ВІДЕО)

Відео: Крим.Реалії

Активістки «Комітету солідарності» завели для Олександра Кольченка кота, який чекає на політв’язня в Києві. Олександр дав йому прізвисько Сніжок. Активістки створили сторінку в соціальній мережі Facebook для Сніжка, де він «розповідає» про свого господаря.

Олександра Кольченка затримали представники російських спецслужб у Криму в травні 2014 за обвинуваченням в організації терактів на півострові. У серпні 2015 року Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону засудив Кольченка до 10 років колонії.

У 2024 році, коли спливе тюремний термін Олександра, маленький ніні Сніжок буде вже у вельми поважному віці. Він дуже сподівається побачити господаря набагато раніше.

26 листопада Сашко уже вчетверте відзначатиме свій день народження у російській неволі. Напишіть йому листа або надішліть вітальну листівку за адресою: 456612, Челябинская обл., г. Копейск, ул. Кемеровская, 20, ФКУ ИК-6 ГУФСИН России по Челябинской обл., Кольченко Александру Александровичу, 1989 г.р. (в колонії приймаються лише листи російською мовою).

Share