Відібрали тата: доньці арештованого Рустема Ісмаїлова сьогодні 7 років

Сьогодні день народження у маленької Хадіджі, доньки Рустема Ісмаїлова, якого заарештували у Криму 12 жовтня 2016 року. Ми щиро вітаємо іменинницю, її маму та двох молодших братиків і зичимо в цей день головного — щоб тато якнайшвидше повернувся до їхньої родини. Бажаємо, щоби чорна сторінка історії її рідної землі була перегорнута, і батьківський дім завжди був осердям затишку й любові, а не відчаю та страху.

ismailov-children

Моей доченьке сегодня исполняется 7 лет. Благодарю Всевышнего за мою прекрасную дочь — Хадиджу!..

Очередное семейное событие нашей семьи без мужа… любимого бабашки [тата].

Рустем — очень заботливый отец своих детей, он всегда беспокоится о должном их воспитании. Рустем для нашей Хатики не просто любимый Бабашка, он — друг, советник и наставник! А сейчас он уже 24 дня как находится в местах лишения свободы лишь за то, что соблюдает свою религию, заботится о воспитании детей и является добропорядочным, справедливым человеком!

Фатма, дружина Рустема Ісмаїлова

Рустема та ще чотирьох кримських мусульман, затриманих 12 жовтня,  без жодних підстав обвинуватили у причетності до міжнародної ісламської організації “Хізб ут-Тахрір”, яку Росія, на відміну від решти світу, оголосила терористичною. “Выглядели как люди, но вели себя не как люди“,  — розповіла маленька Хадіджа про той жахливий день. У родині Ісмаїлових, окрім доньки, ще двоє синів: дворічний Халід та шестирічний Фатіч.

Читайте також: Рустем Исмаилов. История ареста

Share