“Вітаю всіх, хто любить Україну!” – Володимир Балух написав звернення на 158му дні голодування

balukh

Український політв’язень Володимир Балух, який 158-й день голодує в окупованому Криму, звернувся до українців напередодні Дня Незалежності України. Він закликав співгромадян докладати зусиль для зміцнення єдності суспільства, церкви і держави у період збройної агресії проти нашої країни. Про це активіст написав у листі, фото якого опублікував заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

“Вітаю всіх, хто любить Україну!

Міцного здоров’я і ангелів-хранителів всім, хто тримає її на своїх плечах: українське військо, українське духовенство, українське громадянське суспільство!

Сердечно дякую всім однодумцям за щастя відчувати себе членом великої родини, яка керується ідеалами Правди, Честі та Гідності.

Мудрості, християнської любові до ближнього і справжнього непоказного патріотизму зичу владним інституціям, які ототожнюють собою омріяну і вистраждану в серцях багатьох поколінь наших предків Державу.

Неосяжно великою ціною – загубленими й покаліченими долями мільйонів і мільйонів кращих синів і доньок рідної землі – сплачено історії за на ше право мати свою державу, розбудувати її, керуючись власними і сталими віковими традиціями та національними інтересами.

Справа нашої честі – дбайливо берегти історичну пам’ять про цю святу жертовність і наполегливо працювати, щоб вона не виявилася марною. Саме зараз, коли Україна змушена відбивати черговий шовіністичний напад сусіда-імперіаліста, вважаю вкрай важливим докласти максимум зусиль, щоб зміцнити єдність суспільства, церкви і держави.

Невтомно вдосконалюючи озброєння і реформуючи збройні сили, маємо наполегливо відстоювати святе право України мати власну Автокефальну церкву, позаяк, є неприпустимим, що всередині держави в церковній царині, домінуючі позиції займає єпархія церкви держави-агресора. Бог – єдиний, тому церква має служити народу, бути опорою його єдності, а не слугувати інструментом для розбрату і ідеологічних диверсій.

Традиції українського православ’я та українського козацтва мають вікові родинні корені, що яскраво демонструє свято Покрови Пресвятої Богородиці. Тож будьмо гідними нащадками життєвої мудрості своїх батьків, тому що козацькому роду нема переводу.

Слава Україні!!!

Щиро Ваш, В. Балух

22.08.2018

balukh1 balukh2

 

Share