Заручники Путіна: документальний фільм розповість про 70 українських політв’язнів Кремля

Cover_PHmovie_ua

Польські кінодокументалісти та ГО Euromaidan Press створюють документальний фільм про українських політв’язнівЖ “Заручники Путіна: українські політв’язні Кремля”. Фільм має на меті нагадати європейській та світовій громадськості  про близько 70 українських політв’язнів, які утримуються за гратами в Росії та окупованому Криму. Серед них – активісти Євромайдану, Кримські татари, а також звичайні та, часом, випадкові люди.

Фільм зосередться на історіях трьох політв’язнів – Павла Гриба, Євгена Панова, та Бекіра Дегерменджі.  Через ці приклади, він розгляне механізм пропаганди та справжню мету показових судів, які проводяться заради виправдання російської агресії в Україні. З іншої сторони, їх історії також розкажуть родичі та друзі.

“Ми розповімо про те, як російська влада карає тих, хто протистоять агресії проти України, як російська влада безкарно арештовує людей і порушує їх основні людські права заради створення образу ворога та протистояння зі своїми опонентами. Як невинні люди стали заручниками неоголошеної війни Росії проти України. Ми хочемо спонукнути глядачів усвідомити, що невинних людей десятками ув’язнюють зовсім близько, і заохотити задуматися над тим, що можна зробити для того, щоби їм допомогти”, розповіли автори на вебсторінці документального фільму.

Фільм створюють польський кінорежисер та журналіст Божедар Паянк, журналіст Пьотр Маліновські. Продюсер -Euromaidan Press. Фільм буде англійською, із українськими, російськими, та польськими титрами.

Слідкуйте за новинами фільму на його фейсбук-сторінці.

Контактна інформація: putinshostages (a) gmail.com

Створення цього фільму стало можливим завдяки фінансовій підтримці Посольства Великої Британії в Україні в рамках проекту «Створення документального фільму про українських політв’язнів Кремля», який виконує ГО “Євромайдан Преса”. Погляди, висловлені у фільмі, належать авторам і можуть не збігатися з офіційною позицією Уряду Великої Британії.

 

Share