Акція солідарності із Сенцовим і Кольченком до 2-ї річниці вироку

Loading Події
  • This event has passed.

Акція солідарності із Сенцовим і Кольченком до 2-ї річниці вироку

Де: Перед будівлею посольства РФ в Україні (Повітрофлотський просп., 27)

Коли: 25 серпня 2017 року, 13:00
Хто організовує: «Комітет солідарності» з кримськими заручниками
——————————————–
Детальніше:

У п’ятницю, 25 серпня 2017 року, минає два роки від дня винесення вироку кінорежисеру, письменнику, активісту Олегу Сенцову та активісту, анархісту Олександру Кольченку. Нагадаємо, 25 серпня 2015 року Північно-Кавказький окружний військовий суд засудив Олега до 20, а Сашка до 10 років позбавлення волі у колонії суворого режиму. «Кримські заручники» (Сенцов, Кольченко, та Олексій Чирній) понад три роки перебувають за кремлівськими ґратами через ганебний вирок у «терористичній» справі, сфабрикованій ФСБ.

Цього ж дня виповнюється 49 років від дня “демонстрації сімох”, що була проведена 25 серпня 1968 року на Червоній площі у Москві. Тоді семеро дисидентів вийшли на площу на знак протесту проти окупації Чехословаччини військами Варшавського пакту. Внаслідок демонстраціїї її учасникам та учасницям були присуджені різні терміни ув’язнення та примусового “лікування” у психлікарні.

Ці події розділяє 47 років, однак поєднує цинізм, сваволя і жорстокість влади, відсутність справжнього правосуддя. Але водночас – і бажання відстоювати справедливість, боротьба “за вашу і нашу свободу”, солідарність, яку ми в черговий раз запрошуємо вас виразити – показавши, що про Олега і Сашка думають і пам’ятають.

Контактна особа: Максим Буткевич +380 50 3348780
Веб: http://solidarityua.info/
ФБ-подія: https://goo.gl/LTkaiC

Date

Серпень 25, 2017

Time

1:00 pm - 3:00 pm
Event Tags
, ,

Location

Посольство РФ у Києві
Повітрофлотський просп., 27
Київ, Ukraine

Share this Event

REGISTER FOR THIS EVENT