“Палаючі двері”: прем’єра про Сенцова і Павленського у Лондоні

Loading Події
  • This event has passed.

“Палаючі двері”: прем’єра про Сенцова і Павленського у Лондоні

31 серпня Білоруський вільний театр представить у лондонському Театрі Сого (Soho Theatre) свою нову постановку про митців, які кидають виклик сучасній російській диктатурі.

Як це: перетворитися на ворога держави за свою творчість? Що робити, коли режим позбавляє тебе базового права на самовираження? І як вижити в одній з найбрутальніших тюремних систем у світі? Спектакль “Палаючі двері” (Burning Doors) ставить ці питання, оповідаючи три реальні історії — українського кінорежисера Олега Сенцова, який наразі відбуває 20-річне покарання за сфальшованою справою в Якутії, російського художника-акціоніста Петра Павлєнського та активістки панк-гурту “Pussy Riot”, колишнього в’язня сумління Марії Альохіної, яка на сцені зіграє саму себе.

Білоруський вільний театр є єдиним театром у Європі, забороненим на своїй батьківщині з політичних мотивів. Газета New York Times називає його “однією з найсміливіших і найбільш натхненних підпільних труп на планеті”. “Палаючі двері” відсилають до власного досвіду акторів як жертв придушення мистецтва владою та є продовженням їхньої кампанії на захист творчих і загальнолюдських прав і свобод. Спектакль ставить за мету нагадати нам, що театр здатен бути силою змін.

“Палаючі двері” йтимуть на лондонській сцені із 31 серпня по 24 вересня російською та білоруською мовами з англійськими субтитрами. Забронювати квитки можна за цим посиланням.

Див також:
“Люди верят только в силу примера”: Мария Алехина о своем дебюте в Белорусском свободном театре

Date

Серпень 31, 2016

Time

7:15 pm - 8:45 pm

Cost

£10
Event Tags
, , , , ,

Location

Soho Theatre
21 Dean Str.
London, United Kingdom

Website

http://www.sohotheatre.com/

Організатор

Білоруський вільний театр

Share this Event

REGISTER FOR THIS EVENT