Придбай футболку і продемонструй свою солідарність з незаконно засудженими українцями. Виручені гроші будуть направлені на інфо підтримку і допомогу сім’ям.
Підтримайте сім’ї ув’язнених. Ви можете перерахувати навіть найменшу суму, але разом з іншими перерахуваннями вона виявиться істотною фінансовою підтримкою для чиєсь сім’ї.
Листи — це ниточка між волею і ув’язненням, яка допомагає в’язням зберігати зв’язок зі світом і не падати духом. Це найпростіший, але дуже важливий спосіб підтримки.
Допоможіть поширити інформацію про справи українських в’язнів, щоб підвищити загальну поінформованість про політичні переслідування і збільшити суспільний тиск.