“Благаю, допоможіть спасти невинну людину!” Лист дружини Є. Панова до керівників держави

Panov FSBКатерина Панова, чоловіка якої на початку серпня захопила ФСБ, звинувативши у “диверсійно-терористичній діяльності”, просить Президента Петра Порошенка, Міністра закордонних справ Павла Клімкіна, заступника Голови Верховної Ради Ірину Геращенко, обмудсмена Валерію Лутковську та генконсула України в Ростові-на-Дону Віталія Москаленка зробити все, аби витягнути Євгена Панова з російського полону.

“Я теж хочу, щоб почув весь світ — ми своїх не кидаємо!” — написала вона. — “Я хочу, щоб додому повернулися всі українці і мій чоловік також”.

“Звертається до Вас дружина активного учасника Самооборони Енергодара, антитерористичної операції на Донбасі, волонтера, патріота та громадянина України Євгена Панова. Як Вам вже відомо з повідомлень засобів масової інформації, мій чоловік на початку серпня 2016 року раптово зник та неочікувано опинився в руках ФСБ Росії. Його звинуватили в організації диверсій на півострові Крим.

PanovОднак я переконана, що це неправда. Євген не міг бути диверсантом і не міг вчинити ті дії, що йому приписують у ФСБ Росії. Він порядна людина і достойний громадянин своєї країни, який словом та ділом довів вірність та відданість українському народові. При цьому не агресією, а добрими справами. Ніхто з його близьких, друзів не спостерігав за ним злочиниих намірів.

Нажаль, сьогодні я не маю жодної інформації про мого чоловіка: де конкретно він утримується? Який стан його здоров’я? Які він має проблеми та потреби? Чи надали йому адвоката? Що конкретно робить Держава для визволення свого громадянина з полону, тощо. Саме тому я хапаюся за будь-яку можливість, яка може йому допомогти.

З огляду на Вашу позицію стосовно подій в Криму, пов’язаних з моїм чоловіком, прошу Вас зробити все можливе та врятувати його. Благаю, допоможіть спасти невинну людину! Зробіть все, щоб витягнути Євгена з російської в’язниці.

Щиро вірю та розраховую на Вашу підтримку!!!

З повагою,
Катерина Панова”.

Panov's wife letter

За інформацією Кримської правозахисної групи, російські чекісти катували Євгена Панова протягом трьох днів, змушуючи “зізнатися” у вчиненні “злочинів”. “На нього надягали наручники, скотчем прив’язували до стільця і надягали мішок на голову. Після цього до тіла вже непритомного Євгена під’єднувалися дроти, і вмикали електричний струм“. Силовики також погрожували йому згвалтуванням.

Share