М. Карпюк глибоко відчуває підтримку вільних людей

Під час довгоочікуваної зустрічі з рідними, які приїхали з України до Чечні, Микола Карпюк розповів, що був вражений безліччю листів, які надходять на його тюремну адресу. Звідусіль — з України, Росії, навіть з Америки — йому пишуть абсолютно незнайомі люди.

Mykola KarpyukВирок суду, оголошений 26 травня, Микола сприйняв дуже мужньо. Більше того, він намагався заспокоювати адвоката Докку Іцлаєва, засмученого незаконним присудом і величезним терміном ув’язнення свого підзахисного. Своєю поведінкою під час слідства Карпюк завоював повагу навіть із боку своїх чеченських вартових.

За гратами Микола багато читає та займається спортом. Про потреби ув’язненого намагаються дбати, наскільки це можливо, адвокат Докка Іцлаєв та українські консули в Ростові-на-Дону Олександр Гончаров і Володимир Трегуб.

Племінниця українського політв’язня Оксана Карпюк в інтерв’ю рівненському телеканалу “Ритм” висловила щиру подяку координатору кампанії LetMyPeopleGo Марії Томак, завдяки зусиллям якої поїздка родичів до Грозного та їхня зустріч із Миколою Карпюком стали можливими.

Share