Надія Савченко під час голодування © А. Наумлюк
![](https://i.ytimg.com/vi/UD0oGgEJdBs/maxresdefault.jpg)
© Антон Наумлюк, Радіо Свобода. Фото було представлене на виставці “Суд абсурду”, що проходила в Києві 14—22 червня 2016 р.
Майже щодня я фотографував Савченко. Це була свого роду хроніка процесу. Але щоб робити це майже кожного дня, доводилося сперечатися із приставами та прес-секретарем, аби вони дозволили. Найчастіше дозволялося фотографувати або перед початком засідання, або вже після, якщо Надію ще не відвели до автозаку. Фотографи забігали в зал, 20 секунд гарячково натискали на затвор фотоапаратів, і їх тут же випроваджували пристави. За 20 секунд, як з’ясувалося, можна зняти дуже багато.
Антон Наумлюк
Recommended Posts
![Зимовий марафон листів для українських політв'язнів Кремля - 2022](http://letmypeoplego.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/270252352_4988376201184464_570481593889452076_n-420x330.jpg)
Зимовий марафон листів для українських політв’язнів Кремля – 2022
Грудень 29, 2021