“Ні на секунду не забуваємо”: одесити привітали українських заручників Путіна
У ці зимові дні до незаконно засуджених у Росії політв’язнів Сашка Кольченка, Олега Сенцова, Миколи Карпюка, Віктора Шура, Олексія Чирнія відправляються теплі слова підтримки з Одеси!
Поздравляем с Новым годом и Рождеством!
Мы ни на секунду не забываем про незаконно осужденных граждан нашей страны. Вас с нетерпением ждут дома и желают силы, терпения, уверенности в торжестве справедливости и скорейшего освобождения.
Правда всегда побеждает.
Мы вас любим и ждем!
Ваши одесситы.
Новорічний марафон листів для заручників Кремля триває, тож надсилайте свої привітання, аби зарядити наших ув’язнених хлопців вірою в Україну та в те, що головні мрії — мрії про свободу та возз’єднання з найближчими людьми — здійсняться у 2017 році!
📨 АДРЕСИ ТА ІНСТРУКЦІЇ З НАПИСАННЯ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ.
Recommended Posts
![Зимовий марафон листів для українських політв'язнів Кремля - 2022](http://letmypeoplego.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/270252352_4988376201184464_570481593889452076_n-420x330.jpg)
Зимовий марафон листів для українських політв’язнів Кремля – 2022
Грудень 29, 2021