Привітай М. Карпюка із днем народження! Підтримай його родину!

21 травня в одного із “заручників Кремля” Миколи Карпюка — день народження. Йому виповниться 52 роки.

Якраз у ці дні у Верховному Суді Чечні завершується слухання повністю сфальшованої справи, в рамках якої Микола, а також киянин Станіслав Клих обвинувачувалися в участі у чеченських війнах. Присяжні винесли їм обвинувальний вердикт, і тепер справа техніки — який вирок винесе суддя: 15, 20 років, довічне… Попри це, ми віримо у якнайшвидше повернення Миколи й Станіслава, так само як інших заручників, до України, і докладатимемо для цього всіх зусиль.

А тим часом — пропонуємо підтримати Миколу Карпюка та його родину у день його народження.

Отже, 21 травня о 13.00 у Києві на Майдані Незалежності розпочнеться годинний флешмоб. Будемо фотографуватися з привітальними плакатами і спробуємо зробити так, аби Микола побачив ці привітання вже найближчими днями. За результатами обіцяємо відзвітуватися 🙂

Привітай Карпюка з днем народженняПриходьте зі своїми привітальними словами та плакатами. Вдягайте вишиванки. Давайте зробимо так, аби Микола відчув, що нам не байдуже.

Тільки, будь ласка, жодної агресії, рвання сорочок на грудях та обіцянок кривавої помсти. Збираємося для того, аби передати вітання та слова підтримки Миколі, а також морально підставити плече його родині — дружині Олені та сину Тарасику.

Якщо ви не можете бути присутніми на Майдані в цей день і час — фотографуйтеся із власними привітаннями у своїх містах та селах і надсилайте світлини на lmpg.ukraine@gmail.com. А ми подбаємо про те, щоб Микола ваші привіти побачив.

Share