Стало відоме місце утримання політв’язня В. Вигівського

Сьогодні ми отримали інформацію про те, що Валентин Вигівський, громадянин України, раніше засуджений в РФ до одинадцяти років колонії суворого режиму начебто за “шпигунство”, був етапований до виправної колонії № 11 смт Утробіно, що біля Кірово-Чепецька Кіровської області.

Відтепер листи та листівки Валентину ви можете надсилати за адресою:

ФКУ ИК-11 УФСИН России по Кировской области, пос. Утробино, Кировская обл., Россия, 613040, Выговскому Валентину Петровичу.

Valentyn Vyhivskyi“ИК-11” має славу місця несвободи, де в’язні регулярно влаштовують бунти, у тому числі через насильство, яке застосовує до них адміністрація виправного закладу.

Нагадаємо, що в Кірово-Чепецьку, але в іншій колонії (№ 5) відбуває покарання Олександр Костенко, ще один із в’язнів Кремля.

Сам Вигівський був захоплений у Криму представниками т. зв. “самооборони Криму”, які протягом кількох днів били його, утримуючи в колишньому управлінні СБУ в Сімферополі. Після цього Валентина незаконно вивезли на територію РФ і доправили до Москви, де його і було засуджено. До сьогоднішнього дня залишалося невідомим, куди саме етаповано громадянина України.

Share