На прем’єрі фільму про боротьбу українців за свободу підписували листівки заручникам Кремля

Гості української прем’єри документального фільму “Переломний момент: Війна за демократію в Україні” (Breaking Point), який представили його режисери, володар трьох “Оскарів” Марк Харріс та творець українського “Поводиря” Олесь Санін, долучилися до справи підтримки Олега Сенцова та інших заручників гібридної агресії Кремля. На запрошення активістів кампанії #LetMyPeopleGo вони підписували листівки із побажаннями сили та свободи, які буде незабаром відправлено політв’язням до російських тюрем.

Дорогой Олег! — звернувся до Сенцова засновник Українського інституту майбутнього, уродженець Керчі та автор книги “Анексія: Острів Крим” Тарас Березовець:

За три последних года ты стал человеком, на которого равняются многие люди в нашей стране. Я жду одного — пожать твою руку, руку мужчины.

А ось іще одне зворушливе послання ув’язненому в Сибіру українському режисерові:

Так сложно подобрать нужные слова. Честно говоря, очень хочется Вас обнять и сказать спасибо! Спасибо за то, что Вы в первую очередь гражданин Украины, и знайте, что добро побеждает зло. Вопрос исключительно во времени.

Ви також можете зробити просту, але надзвичайно важливу і добру справу, відправивши Олегу листа або листівку за адресою:

677004, г. Якутск, ул. Очиченко, д. 25, ФКУ ИК-1 УФСИН России по Респ. Саха (Якутия), Сенцову Олегу Геннадиевичу (1976 г.р.). Просимо писати російською мовою!

Share