У фільму “Заручники Кремля” з’явився трейлер

З’явився офіційний трейлер для документального фільму “Заручники Путіна: українські політв’язні Кремля”, який розповідає про феномен заручників Кремля на прикладі історій трьох політв’язнів – Бекіра Дегерменджі, Павла Гриба, Євгена Панова. Також фільм освітлює досвід колишніх політв’язнів Геннадія Афанасьєва та Ахтема Чийгоза, діяльність родичів політв’язнів та активістів, які опікуються їх долею.

Фільм має на меті нагадати глядачам у Європі про близько 70 українських політв’язнів, які утримуються за гратами в Росії та окупованому Криму. Серед них – активісти Євромайдану, Кримські татари, а також звичайні та, часом, випадкові люди. Він розповідає про те, як російська влада карає тих, хто протистоять агресії проти України, як російська влада безкарно арештовує людей і порушує їх основні права заради створення образу ворога та протистояння зі своїми опонентами. Про те, як невинні люди стали заручниками неоголошеної війни Росії проти України.

Через історії трьох названих політв’язнів, фільм розглядає механізм пропаганди та справжню мету показових судів, які проводяться заради виправдання російської агресії в Україні. З іншого боку, їх історії також розказують родичі та друзі.

Фільм створений польськими кінорежисерами та журналістами Божедаром Паяком та Пьотром Маліновським за підтримки британського посольсьва до України. Продюсер – Аля Шандра.

Більше інформації – на сторінці фільму.

 

Share