Привітай із 60-річчям в’язня Кремля Віктора Шура!

Ювілей за гратами відзначає сьогодні український в’язень Кремля Віктор Шур. Йому дуже потрібна наша підтримка!

Shur_bd_ua

У 2014 році Росія засудила його на дванадцять років тюрми за “шпигунство”: він нібито сфотографував давно закинутий аеродром у Брянській області, на якому місцеві жителі випасають худобу. Перебуваючи в ізоляторі ФСБ, Віктор Валентинович визнав “провину” — імовірно, під дією психотропних речовин.

Віктора Шура нині утримують у колонії № 1 м. Брянська, яку називають особливо жорсткою, “червоною зоною”. Він перебуває там без особистих речей і необхідних медпрепаратів, які відібрали у нього, направляючи буцімто на “лікування”. Попереду у нього — ще майже десять років неволі, якщо ми не змусимо Кремль звільнити невинну людину. Чи можна допустити, щоби він страждав у тюрмі аж до сімдесяти років?

Надішліть Віктору Валентиновичу вітальну листівку з нагоди 60-річчя або напишіть йому листа! Нехай бранець відчує, що ми разом із ним, віримо і боремося за його повернення додому, в Україну.

Адреса:

241021, г. Брянск, ул. Комарова, 30, ФКУ ИК-1 УФСИН России по Брянской обл., отряд № 2, Шуру Виктору Валентиновичу, 1957 г.р. Приймаються лише послання російською мовою!

 

Share