Світовий конгрес українців закликає надсилати листи в’язням Кремля

postcards-prisoners

Світовий Конґрес Українців (СКУ) закликає міжнародне співтовариство заявити про свою підтримку українським громадянам, незаконно ув’язненим Російською Федерацією.

Приєднайтесь до кампанії “Листівки для в’язнів” та надішліть листівку політичному в’язню!

Продемонструйте українським в’язням, незаконно утримуваним у російських тюрмах, що їх не забули!

Міжнародна кампанія “Листівки для в’язнів” має на меті привернути увагу міжнародної спільноти до тяжкого становища українців, незаконно ув’язнених Російською Федерацією. Від початку її вторгнення та окупації Криму і східних територій Донецької і Луганської областей у 2014 р. російська влада незаконно позбавила волі 56 українських громадян, деякі з них були викрадені та відправлені до Російської Федерації, інші – ув’язнені в окупованому нею Криму.

Російська Федерація продовжує ігнорувати заклики міжнародного співтовариства до негайного звільнення таких політичних в’язнів, як Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Роман Сущенко та багато інших. Ці хоробрі українці виступили проти репресивного кримінального режиму Володимира Путіна. Вони заслуговують на нашу підтримку і повинні знати, що світ їх пам’ятає.

Дуже простий спосіб продемонструвати Вашу підтримку – відправити листівки українським політичним в’язням.

Ці листівки морально підтримають в’язнів, пов’яжуть їх із зовнішнім світом, засвідчать, що ми їх не забули та докладаємо зусиль для їхнього звільнення. Російській владі вони будуть нагадувати, що світ спостерігає за її діями.

10 грудня – Міжнародний день прав людини. Продемонструйте Вашу підтримку незаконно ув’язненим українцям, відправивши листівку та розмістивши її фотографію в соціальних мережах з позначкою:

#PostcardsForPrisoners

#StandUp4HumanRights

#LetMyPeopleGo

Наступні шість кроків допоможуть Вам підготувати листівку до в’язня:

Крок перший: виберіть в’язня

На сьогодні нараховується принаймні 64 українських політичних в’язнів, яких утримує Кремль.

Повний список із більш детальними біографіями та оновленою інформацією наявний на сайті LetMyPeopleGo.

Крок другий: надрукуйте листівку (або використайте свою власну)

Завантажте листівку з веб-сайту СКУ. Розмалюйте її, якщо Вам це до вподоби.

Крок третій: напишіть повідомлення

Виберіть одне речення з тих, які пропонуються на сайті СКУ, або напишіть власний текст російською мовою на порожній стороні картки ліворуч. Російська цензура та адміністрація в’язниці не передадуть листівок, якщо вони не зможуть їх прочитати, тому повідомлення повинні бути написані російською мовою. Якщо хочете, можете просто поставити свій підпис на листівці.

Крок четвертий: напишіть адресу на своїй листівці

Адреси можна знайти тут.

Крок п’ятий: приклейте марку на свою листівку

Купіть відповідну марку та наклейте її на свою листівку.

Ви майже готові надіслати свою листівку, але крок шостий важливий!

Крок шостий: Сфотографуйте свою листівку та розмістіть її фото в соціальних мережах на фейсбуці Світового Конґресу Українців та кампанії LetMyPeopleGo, на інших сторінках організацій та на власній сторінці.

Пам’ятайте, що ми підтримуємо в’язнів не тільки направленням до них листівок, але й шляхом поширення обізнаності, що може сприяти їхньому звільненню.

Share